حضور و غیاب

سیستم حضور غیاب با توجه به مشکلات مدیران در زمینه حضوروغیاب و کنترل تردد پرسنل ، شرکت آریان شبکه هیراد اقدام به دریافت نمایندگی و یا عاملیت فروش سیستم حضور وغیاب از شرکت های مختلف با کاربری های مجزا نموده است تا بتواند کمکی در راه رفع مشکلات مدیران کشور نماید.
نرم افزارهای تحت win وتحت web ، امکان کنترل حضور وغیاب را از هر نقطه وزمانی فراهم می سازد. ما در این قسمت سایت تلاش نموده ایم آنچه که شما از یک دستگاه حضورغیاب نیاز دارید را به ساده ترین شکل در اختیارتان بگذاریم.
سیستم حضوروغیاب ویا ساعت کارت زنی این امکان را برای مدیران فراهم می کند که درهر زمان با دسترسی به اطلاعات ورودوخروج افراد در بخشهای مختلف سازمان، از حضور پرسنل و همچنین چگونگی رفت و آمد ایشان اطلاع حاصل کنند.
به کمک این سیستم در زمان ورودو خروج هر فرد، تمامی مشخصات پرسنلی به همراه عکس وی برای ملاحظه مسئول مربوطه بر روی مانیتور نمایش داده می شود. این سیستم با توجه به دارا بودن قابلیت محاسبه مرخصی و مأموریت پرسنل بر اساس شیفتهای مختلف کاری، از محاسبات دستی جلوگیری کرده و این توانائی را دارد که علاوه بر ارائه میزان کسر کار، تأخیر، غیبت، اضافه کار و مرخصی، با انواع سیستمهای حقوق و دستمزد مرتبط گردد.

حضور و غیاب

مشخصات فنی لیست دستگاه های حضوروغیاب با برند آریاتایم را در زیر مشاهده نمایید: