Background Image
Divider Image

آریان شبکه هیراد یک شرکت خدماتی و بازرگانی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. در این راستا آریان شبکه هیراد چهارچوب هایی به عنوان خط مشی کاری خود تعریف کرده تا همواره مشتریان خود را از نحوه عملکرد و نتیجه خدمات راضی نگه دارد.

یکی از اصول مهم در گروه آریان شبکه هیراد این است که پیش از هر چیزی منافع مشتریان را در نظر بگیرد، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب شود و روزانه به مشترکین ما افزوده شود. و این اصل حتی در جهت تبلیغات نیز به ما کمک کرده است، پس مطمئن باشید که بهترین مشاور را انتخاب کرده اید.

کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم آریان شبکه هیراد می باشد، کارشناسان ما از باتجربه ترین، با دانش ترین و متخصصین افراد در ضمینه کاری خود هستند و با حساسیت انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن دانش فنی، اخلاق حرفه ای را نیز رعایت کنند، از این منظر هم مطمئن باشید که کار به نحو احسن اجرا خواهد شد.

آریان شبکه هیراد همواره با برگزاری دوره های تخصصی برای کارشناسان خود سعی کرده تا دانش و اطلاعات کارشناسان خود را جهت ارایه مشاوره و استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته به روز نگه دارد، تا بتواند در با کیفیت ترین و با استانداردترین خدمت رسانی را برای مشتریان خود داشته باشد.

مشتریان حق دارند تا از کیفیت خدماتی که به ازای آن مبلغی را می‌پردازند، اطمینان حاصل نمایند.

آریان شبکه هیراددر راستای احترام به حقوق مشتریان علاوه بر تحویل خدمات انجام شده و یا تجهیزات فروخته شده به مشتریان، با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار مشتریان بوده و پاسخگوی ایشان می باشد.

آریان شبکه هیراد جهت خدمت رسانی هرچه سریع تر به مشتریان خود، چندین کارشناس را در سطح شهر تعیین و تجهیز کرده تا در صورت نیاز مشتریان در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شود.

امنیت اطلاعات و تضمین سلامت اطلاعات یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که آریان شبکه هیراد همواره در خدمات خود لحاظ کرده و از این باب مفتخر است، که در این چندین سال همراهی و خدمت رسانی به مشتریان توانسته اعتماد ایشان را جلب کند و در کنارشان حضور یابد.

ما به خود باور داریم، و به اصول صداقت و رعایت اخلاق حرفه ای معتقد هستیم؛ امیدواریم شما عزیزان هم، همانند مشترکین قبلی، از اعتماد به ما رضایتمند باشید.

تجربه ای متفاوت از امنیت را در آریان شبکه هیراد تجربه کنید